Usługi
serwisowe

Analiza systemowa, doradztwo, implementacja,
praca koncepcyjna i wsparcie to nasza misja.

Klienci doceniają naszą wydajność oraz terminowość w trakcie realizacji projektów. Oferujemy osobiste wsparcie przy umiejscowieniu i zdefiniowaniu problemu, wprowadzeniu rozwiązań oraz finalnej implementacji. Przeprowadzając support końcowy dajemy gwarancję, że wymogi naszego Klienta zostały całościowo spełnione.
Praca koncepcyjna

Praca koncepcyjna

Nasza kreatywność odróżnia nas od ujednoliconej, zestandaryzowanej większości. W e.volution wychodzimy poza powszechne mechanizmy myślenia.
Nie tylko nasze wieloletnie doświadczenie praktyczne, lecz również nasza pomysłowość i zdolność do improwizacji oraz pragmatyzm pozwalają nam na oferowanie naszym Klientom indywidualnie sprofilowanych, optymalnych rozwiązań zamiast produktów standardowych. Nie przekazujemy naszym Klientom zwyczajnych, ogólnikowych koncepcji. Naszym Klientom przekazujemy rozwiązania.
Każdy z etapów naszych prac zostaje szczegółowo przemyślany, zaplanowany, a następnie precyzyjnie zrealizowany. Dzięki temu nasze rozwiązania implementowane są bardzo sprawnie, bez zakłóceń i opóźnień.

Consulting

Decydując się na skorzystanie z naszych usług consultingowych, zyskują Państwo wsparcie zespołu kompetentnych doradców, który będzie nie tylko służył Państwu radą przed, w trakcie oraz po projekcie wdrożeniowym, lecz również będzie dzielił się z Państwem swoim doświadczeniem i know-how. Wsparcie to wywiera każdorazowo niezwykle pozytywny wpływ na przebieg prac projektowych.
Consulting
Support

Support

Czasami nie wszystko przebiega zgodnie z założeniami i nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje. Czy wina leży po stronie użytkowników czy też po stronie software? W takiej sytuacji wsparcia udzieli Państwu nasz support-team. Wsłuchamy się w Państwa problemy i będziemy do Państwa dyspozycji zawsze wtedy, gdy będą Państwo potrzebowali naszej pomocy. Wspólnie z Państwem przeanalizujemy sytuację, zdefiniujemy zakres problemów oraz znajdziemy odpowiednie i szybkie rozwiązania.

Akademia

Akademia e.volution kieruje swoją bogatą ofertę szkoleń zarówno do użytkowników, jak  i do administratorów. Na kursach indywidualnych lub w ramach seminariów mają Państwo możliwość rozbudowania i pogłębienia własnych kompetencji. Zależy nam na tym, aby korzystanie z naszego programu produktowego było dla Państwa niezmiennie źródłem zadowolenia. Zadowolenie naszych użytkowników jest bowiem naszym priorytetem. Administratorom proponujemy szkolenia umożliwiające w znacznym stopniu samodzielną adaptację rozwiązań d.3.
Akademia
KOMUNIKACJA

KOMUNIKACJA

Osobiste wsparcie Klienta przy umiejscowieniu i zdefiniowaniu problemów.

PLANOWANIE
PLANOWANIE
 
Propozycje rozwiązań, szczegółowe planowanie prac wdrożeniowych, implementacja.
ANALIZA
ANALIZA
 
Analiza poprojektowa gwarantująca spełnienie wymogów Klienta.