System workflow – procesy biznesowe

Zarządzanie procesami przedsiębiorstwa,
zarządzanie przepływem pracy.

Business Process Management (BPM) to system workflow, który powstał w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby naszych Klientów. Coraz częstsza konieczność indywidualnego dostosowywania procesów biznesowych do pojawiających się zmian i wymogów rynku, a także wzrastające oczekiwania Klientów w kwestii skrócenia czasu reakcji sprawiły, że prowadzenie przedsiębiorstwa zaczęło wymagać nowych rozwiązań. Rozwiązań, które ułatwiłyby jego funkcjonowanie. Za pomocą naszego modułu zautomatyzują Państwo prowadzone ręcznie czynności, a tym samym zyskają nieocenioną pomoc w zarządzaniu procesami biznesowymi!

Procesy biznesowe
Schemat procesu podania o urlop

Moduł BPM umożliwia stworzenie systemu workflow według indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo modelować odpowiednie procesy jako cyfrowy workflow, a przez to automatyzować i w wysokim stopniu uelastyczniać przebieg pracy. Wydatnie poprawia to jakość Państwa procesów, ujednolica ich przebieg i zwiększa przejrzystość (dzięki podglądowi statusu, dokumentacji, raportowaniu). Ten system można połączyć z innymi modułami, m.in. z systemem archiwizacji dokumentów czy systemem do zarządzania pocztą e-mail, zyskując tym samym jeszcze sprawniejsze działanie.

Zarządzanie przepływem pracy

BPM pozwala Państwu na redukcję czasu poświęconego na przetwarzanie oraz na redukcję kosztów, zwiększa dostępność informacji  i zapobiega zmianom nośników lub mediów.

Równocześnie mają Państwo możliwość analizy danych zebranych poprzez system workflow lub formularze i włączenia ich do procesu, sterując tym samym w prosty i ergonomiczny sposób jego przebiegiem, mogąc go ewentualnie ponownie opuścić.